OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU „Kup prezenty w Infloo i wygraj laptopa”

Szanowni Klienci

Zakończyliśmy już konkurs świąteczny, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody, w tym notebooki, a łączna pula nagród wyniosła 10 tys. zł

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom. Wpłynęły do nas setki zgłoszeń i każde weryfikowaliśmy niezwykle dokładnie.

Muszę też przyznać, że walka o główne nagrody była bardzo zażarta i o ostatecznym wyborze zadecydowały pojedyncze punkty.

Poniżej prezentujemy treści zwycięskich komentarzy oraz dane laureatów konkursu. 

Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową i telefoniczną w celu omówienia warunków odbioru nagród

Sklep Infloo - Świąteczna promocja 2023

Nagroda główna

Laptop HP 17,3″ z procesorem Intel Core I5, 16GB RAM, 512GB SSD, z matrycą dotykową

Zwycięzca:   pan Jakub z Ostrołęki

Zwycięski komentarz:

Prezent jakim będzie mini projektor przekazałbym sobie i nie tylko! Nie jest to samolubny wybryk, poznałem właśnie (prawdopodobnie, bo nie chcę zapeszyć) moją przyszłą żonę, z którą mam zamiar w dowolnym momencie i dowolnym miejscu, gdy przyjdzie ochota na obejrzenie ciągiem wszystkich części shreka i aut, po prostu je obejrzeć. Wyobraź sobie, że jesteś na dworze ze swoją drugą połówką i znajomymi późnym wieczorem i zaczyna padać – masz pod ręką mini projektor, auto i białą ścianę sklepu z którego przed chwilą kupiliście paczkę żelek i czipsów, no błagam XD przecież nie ma lepszego rozwiązania na słabą pogodę niż taki seansik na dziko i spojrzenia ludzi przejeżdżających obok! Mało tego – do celów służbowych gdzie trzeba na szybko coś pokazać na spotkaniu i rzucić widok z telefonu też nie pomoże tak nic innego niż ww. projektorek, który zmieści się wszędzie i można go wszędzie zabrać!

Konkurs INFLOO nagroda laptop zwycięstwo

Nagroda I – stopnia

Laptop HP 17,3″ z procesorem Intel Quad-Core, 16GB RAM, 512GB SSD, z matrycą FHD

Zwycięzca: pan Marek z Białegostoku

Gdy za oknem śnieżek pada, coś Kochanej kupić wypada. Luba ma jest dość wybredna. Lecz miła jest! A niewredna. I z tego też powodu, od rana do nocy, szukam giftu co ją zauroczy. A że nie dość, że piękna to i nowoczesna. Toż nie kupię jej przecież krzesła. Wpadłem zatem do INFLOO, gdzie okazji wybór, że ho ho. Po krótkim klikaniu w menu z towarami, przez chwilę myślałem, że pójdę z torbami. Bo na półce: a to myszka ciut nieżywa, za to w gejmingu co zawsze wygrywa. A tuż obok: błyskająca klawiaturka. Idealna na domowe biurka. I tak w każdym innym zakamarku co chwila produkt woła: weź mnie, Marku! Lecz w końcu w me oko niezachłanne wpadły prezenty wręcz idealne: Ładny laptopik z Ryzenem na pokładzie. Z miłym w dotyku touchpadzie. Z 16 giga RAMu pod maską i niewielkim dotykowym ekranem (bez blasku) To cały w krasie notebook ThinkPad Lenovo. Me Złotko pokocha mnie na nowo! I żeby go nie potłukła, dorzucam etui ze skóry żubra 😉

Nagroda I-stopnia Super laptop zwycięstwo konkurs Infloo

Nagroda I – stopnia

 Laptop HP 17,3″ z procesorem Intel Quad-Core, 16GB RAM, 512GB SSD, z matrycą FHD
 

Zwyciężczyni: pani Aleksandra z Turowa

Prezentem ze sklepu Infloo, który chciałabym przekazać komuś najbardziej byłby teleskop. Chciałabym podarować go mojemu chłopakowi, który od małego dzięki swojemu wujkowi pokochał kosmos. Często pokazuje mi gdzie znajdują się planety, gwiazdy czy inne ciała niebieskie. Latem razem często obserwujemy spadające gwiazdy (idealnym miejscem jest do tego zamek olsztyński) uważam, że jeszcze lepiej by się je obserwowało przez teleskop. Ostatnim powodem dlaczego chciałabym podarować mojemu chłopakowi teleskop łączy się z innym prezentem, który przygotowałam na zbliżające się jego urodziny. Zakupiłam dla niego kartę, która daję mu możliwość wybrania na niebie konstelacji i konkretnej gwiazdy na niebie, której będzie mógł nadać dowolną nazwę. Nie mogę się doczekać kiedy podaruję mu ten prezent, a on pokaże mi którą gwiazdę wybrał i jak ją nazwał. Prezent ten połączony z teleskopem moim zdaniem byłby niesamowitą rzeczą jaką można kogoś obdarować.

Nagrody II – stopnia

Zestaw akcesoriów komputerowych:

  • Mysz Gamingowa Pantherise VENOM II przewodowa
  • Klawiatura Mechaniczna Pantherise TAPPA
  • Podkładka XXL HyperX Fury S Kingston

Zwycięzca:

pan Dawid z Gąsawy

Swój prezent ze sklepu INFLOO podarowałbym osobom z nietuzinkową duszą, zamierzającą rozwijać swoje pasje i naginać wyobraźnie poza zmysłowe limity. Nie musiałaby to być jedna osoba – bowiem przy tak bogatym asortymencie sklepu, byłoby nietaktem skupiać się na prezencie dla jednej osoby. Masz smykałkę astronauty, który za pomocą teleskopu chciałby w okamgnieniu znaleźć się na Jowiszu? A może układ planet chciałbyś przenieść z kosmosu na ścianę swojego pokoju, czyniąc magiczne „pstryk” na wszystkomającym, multimedialnym projektorze? A czy będąc już między gwiazdami, złapałbyś za egzotyczną kalimbę, by zagrać jak mityczny Orfeusz swej Lubej, tuląc Ją do snu? A gdyby Luba poszła spać, ukojona słodkimi nutami kalimby, Ty mógłbyś z kosmicznego muzyka i astronauty przenieść swoje kinowe doświadczenia z telewizyjnego projektora na ekran laptopowego monitora, choć na chwilę przeobrażając się w ulubionego gamingowego bohatera? Jak widzisz, INFLOO to sklep z duszą dla każdej wyjątkowej Duszy.

Zwyciężczyni:

pani Anna z Elbląga

Paragraf 24.punkt 12 Ustawy na Temat Udanych Świąt: Nudę i samotność należy posłać w kąt! O upodobaniach gracza mówię otwarcie,  Dla sagi StarWars mam prawdziwe parcie.  Do ostatniej strategii, szansy ostatniego okruszka, Tylko wygrana pozwoli pójść spać do łóżka. Nie straszna zima czy brak motywacji, Dobry sprzęt nie wymusi już nigdy spacji. Monitor, klawiatura, w geście solidarności, I dodatkowy PAD dla zapowiedzianych gości. Dziś wiem, że ani rózga, ani prezenty, To CHWILE RELAKSU powinien wnieść Święty. Nie tylko adrenalina gra mi w duszy, Zmontujemy niejedno wspomnienie, które Nas wzruszy.

Zwycięzca:

pan Łukasz z Lisowa

Na udanie się do sypialni z żoną zawsze jest odpowiednia pora…zwłaszcza, że w naszej brak jest telewizora!:D Ale za to są urządzenia, które bardzo cenię – moja luba spełniła każde moje marzenie! Radio Retropolis Memphis, Projektor Mirai Optics Lumen 3500, klawiatura mechaniczna metalowa Pantherise Tappa z INFLOO– to szyk, klasa, niebanalność i znakomite wykończenie – a i rozmiar sprzętu(ów) w sypialni ma kolosalne znaczenie! 😀 Tego mojego anioła, bogini, największy skarb na świecie – chciałbym prezentem z INFLOO zachęcić do odkrycia tego, co Wy już doskonale wiecie. Komputer stanowi wyposażenie mieszkania, bo to cudowne i wymarzone narzędzie także do… grania! To teraz największy level mojego życia – czy moja żona dojdzie…do tego odkrycia? 🙂

Zwycięzca:

pan Piotr z Tarnowca

INFLOO-łaju z komputerowego raju! Co Teściowej w duszy gra? Ściana… co wielkie uszy ma! Teściowa, niczym Wścibska Ciotka z ekranu wyskakuje: – Co…? – Czy aby…? – Serio?! – plotki wyłapuje. STOP! Pora Teściową przeinstalować: bazę danych wyzerować, podkręcić to i owo… i system Jej wgrać na nowo! A potem, o, choinka! (cmok!, cmok!) – Mamuś, najlepszego!!! – i prezent z INFLOO do tego. TELESKOP? To jest to! Gwiazdorskie odkrycia, kosmiczne doznania plus sekretny wszechświat… do podglądania!? Teściowa będzie w swoim żywiole, gdy wda się z Syriuszem w amory, pokona gadką Smoka i inne stwory, ponarzeka, że Lutnia fałszuje, coś z Herkulesem roboczo zmajstruje, z Kasjopeą sobie poplotkuje… i tak oto się zrestartuje! Zamiast co i jak u sąsiada, co komuś wypada czy nie wypada, założy plik: GALAKTYCZNY ŚWIAT i przy księżycach z marcepanem opowiadać będzie o sporach z Uranem. Nowe sterowniki, inne procesory… a Teściowa przestawi się, INFLOO-łaju, na właściwe tory!

Zwyciężczyni:

pani Beata z Supraśla

Wchodząc do sklepu on-line INFLOO, rozmarzyłam się i nieco cofnęłam myślami do czasów bycia piękną młodą niezależną poszukiwaczką przygód outodorowych uwielbiającą dźwięk kalimby przy nocnym ognisku pod gwiazdami tudzież muzyczki płynącej spokojnie przy porannym myciu zębów z solarnego radyjka które mieści się w kieszeni. Jak dobrze było być singielką 😀 Gdybym tylko znała platformę INFLOO kilka lat temu, nie przepłaciłabym ani za plecaki trekkingowe, których kilka zdarłam, ani za kalimby, które rozeszły się gdzieś po ludziach na obozach wędrownych, ani za solarne radyjka, które raz po raz zalewał deszcz… A tak – trochę pluję sobie teraz w brodę, jednocześnie zacierając ręce na kolejne promocyjne zakupy 🙂 Na 43 urodziny już wiem, gdzie zrobić prezenty – SOBIE.

Nagrody III – stopnia

Myszki Gamingowe Pantherise VENOM II przewodowe wraz z dodatkowymi dedykowanymi zestawami GRIP TAPE – Pantherise VELCRO

Zwycięzca:

pan Jarosław z Warszawy

Komu i dlaczego coś by się przydało ze sklepu internetowego, to zagadka i pytanie, o które można zagadnąć dziadka. Ale się na tym nie zna – niebożę i mi nic tu nie pomoże. Może babcia coś poradzi, ale babcia tylko po policzku gładzi. Może ktoś inny coś o tym wie, kto te wszystkie dobra chce? A może to Pan Jarek – szef szefów mi pomoże? Oj, chyba zapomniałem – on teraz nic nie może. Wiem już komu je przydzielę, jeśli wygram je w niedzielę! Tą osobą jest Mikołaj. On to bowiem ma tą wiedzę, z czym ja tutaj się tak biedzę. On wie komu co przydzielić, jak prezenty te rozdzielić!

Zwycięzca:

pan Marcin, Czarne Błoto

Najbardziej chciałbym podarować w tym roku prezent Harvey’owi. Jest najbardziej niedoceniany z całej rodziny, a Jego wkład w to by było zawsze radośnie i ciepło jest ogromny. Ani razu w tym roku się na mnie nie pogniewał, motywował mnie do ćwiczeń kilka razy dziennie, no i oczywiście pilnował bezpieczeństwa całego domu oraz członków rodziny. Dziękujemy Ci piesku 😉 Wesołych Świąt!

Zwycięzca:

pan Konrad z Białegostoku

Dla brata, który uważa się za odkrycie numer dwa po Amazonii. Gadżety gamingowe z Infloo – bo nawet w wirtualnej dżungli jego styl musi być niezapomniany. Niech Infloo doda mu nieco cyfrowej dzikości! Zanurzając się w asortymencie Infloo, znajdzie unikalne gadżety, które jeszcze bardziej podkreślą jego indywidualny styl i zaskoczą go niezliczonymi możliwościami. Dla szwagra, miłośnika dźwięków, kalimba z Infloo – nie tylko muzyczny hit, ale też skok na wyższy poziom stylu. Teraz każda nuta będzie brzmieć jak przebój z radia, ale w jego wykonaniu! Wraz z kalimbą z Infloo odkryje nie tylko nowe brzmienia, ale także inspiracje, by tworzyć własne melodie i być na fali w świecie dźwięków.

Zwyciężczyni:

pani Beata z Supraśla

Radiem Retropolis Seattle chciałabym obdarować na Gwiazdkę bliską sercu gadułę, która gada tyle, że równie dobrze sama mogłaby pełnić rolę radia. Z miłością. A także z nadzieją i ufnością, że ten niezwykle elegancki przedmiot trafi w gust mej gaduły i urzeknie ją swym głębokim, czystym brzmieniem na tyle, że wreszcie dla odmiany zechce słuchać….A może też z nadzieją, że przynajmniej pojmie delikatną życzliwą intencję skrytą między wyszukiwaniem stacji….

Zwyciężczyni:

pani Marzena z Sieciechowic

Uwielbiam być Świętym Mikołajem… Ciocią 😁 Radość i zachwyt dzieci to najlepszy prezent dla dorosłego. Mam nadzieję że zakupiony teleskop w Waszym sklepie nie tylko wywoła radość na 12letnim Kubie… ale rozpocznie nową pasję tzn. pozwoli obserwować otaczający nas świat i gwiazdy i jego piękno. Kocham przyrodę i mam nadzieję że tą pasje zarażę Bratanka

Zwyciężczyni:

pani Beata z Supraśla

Moim ulubionym produktem w INFLOO i do tej pory najczęściej kupowanym, są kalimby. Kilka tych pięknie wykonanych z drewna instrumentów w dwóch kolorach o ciepłych barwach i pięknym, egzotycznie delikatnym brzmieniu, podarowałabym dyrygentowi amatorskiego chóru i orkiestry parafialnej z Supraśla, panu Januszowi Fidziukiewiczowi. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo skromny muzyk o wielkim sercu i ogromnym oddaniu lokalnej społeczności, który swoją pasją do muzyki oraz nietuzinkowym poczuciem humoru ( worek dowcipów bez dna ;)) zaraża wielu młodziaków i dorosłych, łącząc kilkaset osób wokół jednej idei. Te pięknie brzmiące instrumenty zostałyby z pewnością docenione i z radością używane przez kolejne pokolenia młodych i nieco bardziej wiekowych członków rozśpiewanych Supraślan.

Zwycięzca:

pan Adrian z  Żelechowa

Zdecydowanie dla teścia. W łaski żony i teściowej już dawno się wkupiłem i została już tylko jedna granica do pokonania. A ze względu na lecące lata nie mogę opierać podlizwyania się na przynoszeniu flaszki na obiadki niedzielne. Jedną rzecz już kupiłem, widzę jeszcze inne, co mogą mu się przydać.

Zwyciężczyni:

pani Judyta z Mikołowa

Prezent od Infloo z radością podaruję, ukochanemu siostrzeńcowi Kacperkowi, bo to właśnie On na Niego zasługuje. Z pewnością zastanawiacie się dlaczego? Otóż Droga Jury, Koleżanko i Kolego, to chłopiec co choć zaledwie liczy 12lat, wielkie serce ma i mimo losu przeciwności, wielu napotkanych w życiu przykrości, pełen jest nadziei, pogody ducha, To ma najdroższa otucha. On motywuje siłą do działania i wielką wolą do pomagania. Umysłem informatycznym i talentem muzycznym się wykazuje, tym co potrafi z chęcią się dzieli, innych inspiruje. W szkole wspiera kółko informatyczne, kolegów, koleżanki uczy gry na gitarze wspierając koło muzyczne. Co ważne, niczego w zamian nie oczekuje, pomaga każdemu, jak tylko może, każdemu kto tego potrzebuje. A ja marzę, by wspomóc Go w tych działaniach, by mógł się rozwijać, by nie stracił sił do pomagania. Wiem też, że laptopa potrzebuje, bo nowy program projektuje. Dlatego Kacper na prezent zasługuje, ot w dobrym celu Go wykorzysta, gwarantuję!

Zwyciężczyni:

pani Beata z Supraśla

Chciałabym podarować prezent z INFLOO panu Elonowi Muskowi oraz zobaczyć jego minę. Myślę, że tak bogaci ludzie z powodów prestiżowych nie kupują w sklepach z przystępnymi cenami. Chłopina stężałby na kwadrans jak kołek, z otwartymi ustami i oczami, gdyby dowiedział się, ile przepłaca. Dałabym jakiś sprzęt i zapytała: – Elon, i co, zdziwiony? On odpowiedziałby (biały jak kreda z szoku): – Zdziwiony? – tak by odpowiedział, tyle że po angielsku. – Wiesz ile w Lockheed Martinie zapłaciłem za słuchawki?! Od teraz moi astronauci będą latać tylko w tych różowych, z uszami. – Cieszę się, że pomogłam. Jest to satysfakcja także dla mnie– odpowiem Elonowi. – Lubię poszerzać ludziom horyzonty.

Zwyciężczyni:

pani Katarzyna z Żywca

Prezent ze sklepu Infloo podarowałam swojemu siostrzeńcowi, który ,nie wiadomo kiedy, stał się nastolatkiem. Nadszedł więc czas na całkowite przeobrażenie gąsienicy w motyla, w związku z tym i pokój musiał zacząć przypominać tego kolorowego owada. Klawiatura czy myszka nie mogła już być zwykła, tylko gamingowa. A ja, ciocia, uwielbiam spełniać jego marzenia 🙂

Zwyciężczyni:

pani Urszula, Grodzisko

Radio Retro kupiłam na prezent dla mojej Synowej i Syna. Oboje są zafascynowani czasami PRL-u chociaż oboje mają po 30 lat i tamte czasy znają z moich opowieści. Dowodem że kochają tamte czasy jest ich auto Syrena 104 i stary kredens w kuchni,który sami odnowili. Więc gdy tylko zobaczyłam radio retro w państwa ofercie bez zastanowienia kupiłam aby sprawić im radość. Kocham ich bardzo i wiem że się ucieszą jak małe Dzieci.

Zwycięzca:

pan Karol ze Starogardu Gdańskiego

Chciałbym obdarować mojego sześcioletniego synka projektorem, który nie tylko rozświetli nasze wspólne chwile, ale także zamieni domowe wieczory w magiczny przygodowy świat. Synek prosił św. Mikołaja o małą retrokonsole ale dzięki firmie Infloo jego prezent będzie dużo lepszy. Chcę zobaczyć jego radość gdy niepozorny prostokącik przeniesie go do niezwykłego świata pełnego kolorów i gier. Zaskoczę go gdy jego ulubione bajki przeniosą się z telewizora na każdą powierzchnię, a wakacyjne seanse Psiego Patrolu opuszczą mały laptopowy ekran.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM